Lékárna ONYX

Vaše tradiční lékárna na Dolním náměstí již od roku 1995
Dolní náměstí 334 | 755 01 Vsetín

Menu

Zdravotní obuv

Již první sezona po zavedení zdravotní obuvi do naši nabídky nás přesvědčila o správnosti tohoto kroku. Zdravotní obuv respektuje přirozený tvar lidského chodidla, čímž zabraňuje spadnutí příčné i podélné klenby. Stejně tak nám chození ve správné obuvi může pomoci eliminovat všechny důsledky nevhodného obouvání jako bolesti zad, špatné držení těla, ploché nohy apod. Proto zdravotní obuv považujeme za zdravotní pomůcku, která má v lékárně své přirozené a logické místo. Díky rostoucímu zájmu a pozitivní zpětné vazbě našich zákazníků stále rozšiřujeme nabídku, a stav zásob udržujeme v dostatečné kondici.

Nabízíme výhradně certifikovanou zdravotní obuv - vycházkovou, domácí, pracovní nebo školní, vždy s atraktivním designem. Naší snahou je, abychom byli dostatečně zásobeni botami různých druhů a velikostí, do všech ročních období. Věříme, že vybraní výrobci tyto požadavky bez problému pokryjí.

 

Orto Plus s.r.o.

www.ortoplus.cz

Náš největší dodavatel certifikované zdravotní obuvi na všestranné použití a pro každou generaci. Dle vzorníků kůží v lékárně si můžete sami navrhnout barevné provedení. Dopřejte svému vkusu volnost a buďte svými vlastními designéry obuvi.

Stáhnout katalog obuvi.

Protetika s.r.o.

www.protetikaplus.cz

Dlouholetá česko-slovenská stálice na trhu. Interiérová obuv pro použití doma, v práci nebo ve škole. Právě doma nebo v práci toho nachodíme nejvíc. Proč to podceňovat?

Stáhnout katalog obuvi.

Jasný s.r.o.

www.jasny.info

Jasná volba pro kvalitu a design. V současné době připravujeme nabídku dámské společenské obuvi na jaro 2016.

Peter Legwood

www.pro-evolution.cz

Italská obuv ze speciálního plastu, který má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Vhodná pro použití doma i venku. V případě nadměrně vysokého nártu, vybočených palců a jiných potíží je možno obuv upravit na míru tepelným ohřevem přímo v lékárně.

Svorto s.r.o.

www.ortopedicke-pomucky.eu

Lídr na našem trhu s doplňky ke zdravé chůzi. Nabízíme ortopedické vložky do bot, podporu příčné i podélné klenby, korektory, podpatěnky atd. Někdy stačí opravdu málo a dlouhodobý problém je pryč.